افتتاح پایگاه بسیج جامعه پزشکی امام سجاد(ع) بیمارستان افشار

پایگاه بسیج جامعه پزشکی امام سجاد(ع) بیمارستان افشار با حضور مسئولان بیمارستان، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی و اعضای شورا افتتاح شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان، در این مراسم دکتر عبداللهی ریاست بیمارستان افشار اظهار داشت: امروز بسیج مردمی در تمام اقشار به خوبی شکل گرفته و شاهد حضور پررنگ و تاثیرگذار آنان در عرصه‌های مختلف هستیم.

وی افزود: در هر زمان و مکانی شاهد حضور مردم در صحنه دفاع از انقلاب و آرمان‌های مقدس آن هستیم نشات گرفته از تاثیر بسیج و نقش تاثیرگذار آن در بین آحاد مختلف مردم جامعه ،علی الخصوص قشر جامعه پزشکی است.

در ادامه دکتر جواد قادری اردکانی مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان از مسئولان بیمارستان در راه‌اندازی پایگاه بسیج امام سجاد(ع) قدردانی کرد و گفت: امیدواریم اعضای شورا و بسیجیان عزیز زیرسایه بسیج نقش خود را به خوبی در دفاع از ارزش‌های انقلاب ایفا کرده و در راستای حفظ و احیاء ارزش‌های اسلامی تلاش مضاعف داشته باشند.

دکتر قادری به فعالیت کانون های مختلف بسیج جامعه پزشکی نیز اشاره کرد و افزود: یکی از کانون های تاثیرگذار در شهرستان یزد کانون شهید دکتر رهنمون میباشد که با همت نیروهای جهادی بسیج تحت امرخود علی الخصوص پایگاه بیمارستان افشار توانسته است با برنامه‌ریزی و تلاش در روستاهای محروم مشکلات مردم نیازمنددر حوزه بهداشتی ودرمانی را برطرف کنند.

در این مراسم محمدجواد کریمی مدیر کانون شهید دکتر رهنمون اظهار امیدواری کرد: با توجه به تلاش شایسته مسئولین امر این پایگاه ودر صورت افزایش میزان جذب بسیجیان فعال به تعداد ۳۰۰ نفر در آینده‌ شاهد ارتقاء این پایگاه به کانون های شناسه دار باشیم.

دکتر انتظاری مدیر بیمارستان افشار ضمن اشاره به حضور ۳۰درصدی بسیجیان این بیمارستان در برپایی موکب علی بن موسی الرضا(ع)به مناسبت اربعین حسینی، افتتاح پایگاه بسیج امام سجاد(ع) را در ترویج رسالت‌های بسیج موثر دانست و گفت: امیدواریم با افتتاح این پایگاه بتوان نقش موثری در حوزه بهداشت ودرمان و اشاعه بیش از پیش برنامه‌های فرهنگی،بصیرتی داشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی ، در این مراسم ضمن تشکر از همکاری برادر بسیجی محمد علی باقیان در طول سنوات گذشته، برادر بسیجی وحید اکرمی با حکم مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی به عنوان فرمانده پایگاه منصوب شد و حکم مسئولیت اعضای شورای پایگاه ارائه گردید.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.