برپایی موکب درمانی علی بن موسی الرضا(ع) در مسیر پیاده‌روی زائران اربعین حسینی

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزد موکب علی بن موسی الرضا(ع) به همت دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد وسازمان بسیج جامعه پزشکی استان به ارائه خدمات درمانی اعم از ویزیت پزشک فوق تخصصی،تخصصی وعمومی به همراه تزریقات،پانسمان وداروی رایگان وهمچنین خدمات اسکان ،امانتداری و شارژموبایل از تاریخ ۹۶/۰۸/۱۴ الی ۹۶/۰۸/۱۹ در محل شهر کربلا مقابل سید جوده (عمود ۱۴۰۷) می پردازد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزد، دکتر جوادقادری اردکانی گفت: این سازمان طی سنوات گذشته برای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی رویکرد جدیدی را دنبال کرده است و هر چند بعد مردمی این حرکت باید حفظ شود اما ارائه خدمات به زائران سبب توسعه و برگزاری مطلوب‌تر این راهپیمایی بزرگ می‌شود .

وی در ادامه خاطر نشان کرد : امسال در موکب علی بن موسی الرضا.ع. با مشارکت ۶۱ نفر از بسیجیان کادر درمانی متشکل از پزشک متخصص ،فوق تخصص وپزشک عمومی وپرستار به ارائه خدمات درمانی ودارویی رایگان و همچنین با مشارکت ۱۵ نفر از بسیجیان کارمند دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی به ارائه سایر خدمات شامل: شارژ موبایل،امانت داری واسکان پرداخته می شود.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزد در ادامه افزود: امسال برای ارائه خدمات در اربعین حسینی فعالیت‌های خود را زودتر آغاز کردیم و هماهنگی های لازم جهت جمع آوری کمک های مردمی وهمچنین ارسال داروها و تجهیزات به کشور عراق جهت بهره مندی ۱۵۰۰۰ نفر از زائران صورت گرفته است و اقلام مورد نیازهمچون ملزومات مصرفی، دارویی و تجهیزاتی از روز پنجشنبه ۹۶/۰۷/۲۷ به مدت دو روز بارگیری می گردد و پس از انتقال به مرز از آنجا به موکب علی بن موسی الرضا (ع) در شهر کربلا منتقل می‌شود.

دکتر قادری در پایان بیان کرد: امیدواریم با بهره گیری از تجاربی که سنوات گذشته از انجام این حرکت ارزنده بدست آورده ایم امسال نیز مشارکت مطلوبی داشته باشیم و بتوانیم به زائران خدمات مورد نیاز را ارائه دهیم.

شایان ذکر است موکب علی بن موسی الرضا(ع) به همت دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد وسازمان بسیج جامعه پزشکی استان به ارائه خدمات درمانی اعم از ویزیت پزشک فوق تخصصی،تخصصی وعمومی به همراه تزریقات،پانسمان وداروی رایگان وهمچنین خدمات اسکان ،امانتداری و شارژموبایل از تاریخ ۹۶/۰۸/۱۴ الی ۹۶/۰۸/۱۹ در محل شهر کربلا مقابل سید جوده (عمود ۱۴۰۷) می پردازد.

 

طرح کلیه بنر های موکب با دانلود فایل زیر با پسوند Rar قابل مشاهده است .

فایل پیوست: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.