مسئول بسیج جامعه پزشکی استان یزد خبر داد؛

اعزام تیم های پزشکی همگام با خادمین رضوی جهت ویزیت رایگان مردم نیازمند مناطق محروم استان به مناسبت دهه کرامت

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان یزد از ارائه خدمات رایگان پزشکی به بیماران در مناطق محروم استان یزد در حاشیه حضور خادمین رضوی به مناسبت دهه کرامت خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزد، دکتر جوادقادری اردکانی با بیان اینکه محرومیت‌زدایی در حوزه سلامت به ویژه در مناطق محروم از جمله اهدافی بوده که این سازمان به صورت جدی پیگیر آن است، گفت: تیم‌های پزشکی همگام با خادمین رضوی به همت کانون های بسیج جامعه پزشکی در چندین مرحله خدمات پزشکی رایگان را به نیازمندان مناطق محروم سراسر استان ارائه می نمایند.
دکتر قادری اردکانی با اشاره به این که علاوه بر ارائه خدمات رایگان پزشکی، در این ویزیت‌های رایگان موارد ارجاعی به بیمارستان‌ها برای پیگری تخصصی مراحل درمان معرفی شده‌اند، اظهار کرد: این خدمات در راستای تلاش برای محرومیت‎زدایی و ارتقاء سطح سلامت جامعه به ویژه محرومان ارائه می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در حاشیه مراسم افتتاحیه کانون حوزه سلامت خادم یاران رضوی به همت کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان شهید صدوقی تیم پزشکی متشکل از گروهای متخصص ، پزشک عمومی، کادر پرستاری و دارویی در ششم مرداد ماه ۹۶ به بیش از ۲۰۰ نفر از نیازمندان منطقه محروم روستای چنار ناز از توابع شهرستان خاتم خدمات درمانی و دارویی رایگان ارائه نمودند.

گفتنی این برنامه توسط کانون های بسیج جامعه پزشکی در ایام آتی در مناطق محروم دیگر استان انجام می گردد که گزارش آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

فایل پیوست: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.