معاون علمی سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور:

بسیج جامعه پزشکی در حوزه تولیدات علمی و راهبردی فراتر از تصور عمل کرده است/ در حوزه مدیریت بحران گفتمان سازی می‌کنیم

معاون علمی سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور گفت: سازمان‌های مختلف و موفق اذعان دارند که بسیج جامعه پزشکی به خوبی و فراتر از نقشه‌ای که برای آن متصور است در حوزه تولیدات علمی و راهبردی عمل کرده است.
نسخه مناسب چاپ

عیسی مالمیر، معاون علمی سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار این سازمان درباره دلایل ورود بسیج جامعه پزشکی کشور در برپایی کنگره سلامت در حواث و بلایا در کشور گفت: فلسفه ورود ما به این حوزه فرمایشات مقام معظم رهبری بود که تا به حال نیز تولیدات علمی خوبی داشته‌ایم و در حوزه راهبردی، سازمان‌های مختلف معتقد هستند که بسیج جامعه پزشکی اقدامات ارزشمندی را در زمینه مدیریت بحران انجام داده است.

وی ادامه داد: تجربه نشان داده که بسیج نه فقط در حوزه بحران بلکه در هر حوزه‌ای از جمله حوزه زیست فناوری که ورود پیدا کرده، اقدامات جهادی آنان جوابگو بوده است.

اینکه بگوییم حوزه مدیریت بحران و زیست فناوری ربطی به بسیج ندارد اشتباه است
وی در پاسخ به نظر منتقدان مبنی بر اینکه بسیج نباید به عرصه‌هایی مانند مدیریت بحران ورود پیدا کند و اینکه بگوییم حوزه مدیریت بحران و زیست فناوری ربطی به بسیج ندارد اشتباه است، بیان کرد: تجربه نشان داده که در هر جایی که یک فکر جهادی و عملی وجود داشته و بسیج جامعه پزشکی ورود پیدا کرده اکثرا موفق بوده است.

معاون علمی سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور ادامه داد: سازمان‌های موفق اذعان دارند که بسیج جامعه پزشکی به خوبی و فراتر از نقشه‌ای که برای آن متصور است در حوزه تولیدات علمی و راهبردی عمل کرده است.

وی با اشاره به اینکه به دنبال این هستیم تا پیش از برگزاری هشتمین کنگره سلامت در حوادث و بلایا نگاهی به تدوین قانون جدید سازمان مدیریت بحران داشته باشیم، تصریح کرد: تلاش می‌کنیم تا در حوزه مدیریت بحران گفتمان سازی کنیم و اگر مطالبات راهبردی داریم با زبان رسانه‌ای بسیار قوی بیان کنیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.