سازمان بسیج جامعه پزشکی برگزار می‌کند؛

همایش هم اندیشی اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی به منظور هم اندیشی و هم افزایی در راستای توسعه و تعالی نطام سلامت کشور

همایش هم اندیشی اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی به منظور هم اندیشی و هم افزایی در راستای توسعه و تعالی نطام سلامت کشور به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی در تاریخ یکم و دوم دیماه، در مجتمع آموزشی رفاهی آدینه برگزار می‌شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزد؛ دکتر جوادقادری اردکانی گفت:به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی سومین نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور به منظور هم اندیشی و هم افزایی در راستای توسعه و تعالی نطام سلامت کشور، بررسی راهکارهای نظارتی صحیح بر فعالیت های پزشکی، اخلاق حرفه ای، سلامت معنوی و راهکارهای نهادینه کردن آن در جامعه پزشکی، اقتصاد مقاومتی در حوزه سلامت، نقش اساتید دانشگاه های علوم پزشکی در جهاد علمی و فرهنگی، تبیین راهکارهای ترویج، تعمیق تفکر انقلابی و انقلابی گری در حوزه سلامت، هم اندیشی و هم افزایی در راستای توسعه و تعالی نظام سلامت کشور برگزار می‌شود.

این همایش با حضور بیش از ۷۰۰ نفر از اساتید دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، نمایندگان کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای مرکزی بسیج جامعه پزشکی، مسئولین ارگانها و سازمان های حوزه سلامت و جمعی از تخبگان جامعه پزشکی کشور برگزار می شود.

سخنرانان این مراسم، در اول دی ماه جناب دکتر نوبخت(رئیس کمیسیون بهداشت مجلس) و حاج آقا محمدیان (نماینده ولی فقیه در دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور) و جناب دکتر زاکانی و دکتر رئیس زاده(ریاست سازمان) و دوم دی ماه آقایان حضرت آیت اله آملی لاریجانی و دکتر قاضی زاده هاشمی هستند.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزد اشاره کرد؛ این مراسم چهارشنبه و پنجشنبه یکم و دوم دی ماه در مجتمع آموزشی رفاهی آدینه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ ظهر برگزار می‌شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.