مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزد خبر داد:
دکتر قادری اردکانی عنوان کرد: در واقع این دوره علاوه بر فراهم آوردن زمینه ی توانمندسازی سرگروه ها، میدان و عرصه ی آماده سازی مدیریت محتوایی و اجرایی در عرصه تعلیم وتربیت مراکز تابعه را مهیا می سازد.
جمعی از بانوان سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزدبه مناسبت ۲۱ تیر ماه روز ملی حجاب وعفاف بیانیه ای را منتشر نمودند که متن آن به شرح ذیل می باشد:
با همکاری سازمان بسیج جامعه پزشکی استان برگزار شد
سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزد طی صدور بیانیه ای :
به مناسبت سالروز گرامیداشت روز مقاومت وپیروزی برگزار گردید
سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزد طی صدور پیامی ۱۲ اردیبهشت، روز معلم و گرامیداشت مقام استاد بر همه مربیان وسرگروه های حلقات صالحین، تلاشگران در عرصه تعلیم و تربیت تبریک گفت که متن آن به شرح ذیل می باشد:
در اولین مجمع سلامت استان یزد از ۴۲ نفر از فعالان عرصه سلامت استان در سال گذشته تجلیل شد.
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزد خبرداد:
دبیر اجرایی هشتمین کنگره سلامت در بلایا در جمع خبرنگاران:
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور، در نشست خبری هشتمین کنگره سلامت در بلایا ضمن تاکید بر لزوم پوشش رسانه‌ای این حرکت عظیم، گفت: شناخت خطر گام اصلی و مهم برای جلوگیری از تلفات در خطرات است؛ در گذشته مفهوم خطر و بلایا در جامعه تبیین نشده، بنابراین "آموزش خطر" به مردم جزء مباحث بنیادین به شمار می‌رود که از انتخابات ریاست جمهوری در فضای رسانه‌ای امروز مهم‌تر است.
پیام رهبر معظم انقلاب درپی جاری شدن سیل در استانهای آذربایجان شرقی و غربی:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با صدور پیامی ضمن تسلیت حادثه مصیبت‌بار سیل در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی تأکید کردند: وظیفه فوری مسئولان ذیربط، کمک به آسیب دیدگان و کاستن از رنج و اندوه آنان است.
شهید شاخص سال ۹۶بسیج جامعه پزشکی:
احمد آتشدست، شهید شاخص سال ۹۶ از سوی سازمان بسیج مستضعفین معرفی شده است؛ این شهید بزرگوار یکی از مبارزان سرسخت حکومت پهلوی بود که ارتباط تنگاتنگی با مقام معظم رهبری داشت و رهبر ایشان را امید خود نامید.
معاون علمی سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور:
معاون علمی سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور گفت: سازمان‌های مختلف و موفق اذعان دارند که بسیج جامعه پزشکی به خوبی و فراتر از نقشه‌ای که برای آن متصور است در حوزه تولیدات علمی و راهبردی عمل کرده است.
در پیام نوروزی؛
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۶ با آرزوی سالی همراه با برکت، امنیت و رفاه برای مردم ایران و مسلمانان جهان، سال جدید را سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» نامگذاری کردند.
اردیبهشت ماه سال جاری؛
به همت بسیج جامعه پزشکی، هشتمین دوره از کنگره سلامت در حوادث و بلایا از تاریخ دوم تا پنجم اردیبهشت ماه سال جاری برپا می‌شود.
رئیس بسیج جامعه پزشکی استان یزد با اشاره به اتمام فعالیت بیمارستان صحرایی جامعه پزشکی در شاهدیه از ویزیت بیش از ۱۳ هزار نفر در این بیمارستان خبر داد.
چهارمین بیمارستان صحرایی تخصصی و فوق تخصصی شهدای جامعه پزشکی در شاهدیه یزد روز دوشنبه ۱۶ اسفند ماه با حضور جمعی از مسئولین کشوری و لشکری افتتاح گردید.
بیانیه سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزد به مناسبت روز ۲۲بهمن
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزد خبر داد:
مسئول بسیج جامعه پزشکی استان یزد با تشریح برنامه های این سازمان به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه ی فجر از برگزاری برنامه های این سازمان در سی وهشتمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی ایران خبر داد.
مدیر تعلیم و تربیت سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور:
مدیر تعلیم و تربیت سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور گفت: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری برای راه‌اندازی گفتمان "پزشک انقلابی" به شکل کمی و کیفی در کشور تلاش می‌کنیم.

صفحات